Kancelaria Radcy Prawnego Mikołów

skontaktuj się z nami


+48 601 130 049

+48 32 217 70 62

biuro@kancelariaszafraniec.pl zapytaj nas online

Oferta


Dla klientów indywidualnych:

Radca prawny Leszek Szafraniec świadczy pomoc prawną obejmującą w szczególności udzielanie porad i konsultacji prawnych, opiniowanie i przygotowanie umów, sporządzanie pism procesowych, m.in. sprzeciwów i odwołań w postępowaniu cywilnym, administracyjnym i sądowo-administracyjnym.

Radca prawny reprezentuje swoich klientów:


Oferta dla firm:

Radca prawny Leszek Szafraniec świadczy pomoc prawną dla firm w formie porad i opinii prawnych udzielanych doraźnie lub w formie stałej obsługi prawnej, świadczonej w kancelarii, w siedzibie klienta lub online. Współpraca obejmuje również reprezentację Klienta w sporach sądowych, w postępowaniu administracyjnym i sądowo-administracyjnym.

Współpraca obejmuje m.in.:


Wynagrodzenie

Po wstępnym zapoznaniu się z problemem przedstawionym przez Klienta a przed przystąpieniem do świadczenia usług radca prawny i klient ustalają wynagrodzenie za poradę, opinię, prowadzenie sprawy czy też ryczałt za stałą obsługę. Wynagrodzenie uzależnione jest od stopnia skomplikowania sprawy i nakładu pracy prawnika.

W przypadku spraw sądowych uzależnione jest również od wartości przedmiotu sporu. Wynagrodzenie może być określone ryczałtowo (np. w przypadku porad czy też sporządzenia mniej skomplikowanych umów lub pism procesowych) lub według stawki godzinowej w przypadku większych zleceń, gdy nie można z góry ustalić nakładu pracy.

Do kwoty wynagrodzenia za usługi doliczony jest podatek VAT.

powrót

Zapraszamy do współpracy

Nasze usługi świadczone są w formie doraźnej porady lub konsultacji, jak również w formie stałej współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Szafraniec

Ul. Rynek 7/4, 43-190 Mikołów

biuro@kancelariaszafraniec.pl zapytaj nas online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.